Gradonačelnik Slavonskog Broda Mirko Duspara nastavlja s obilaskom gradskih mjesnih odbora, a tijekom jučerašnjeg dana s najbližim suradnicima posjetio je MO „Mali Pariz“ i MO „dr. Ante Starčević“. Stanovnici ovih mjesnih odbora tako su imali priliku izravno se obratiti gradonačelniku s pitanjima koja su ih zanimaju, ali i istaknuti svoje prijedloge i sugestije vezane uz razvoj na području njihovih mjesnih odbora, i grada općenito. Jednako tako gradonačelnik je predstavio i sve projekte i investicije realizirane na području MO „Mali Pariz“ i MO „dr. Ante Starčević“ te grada Slavonskog Broda u posljednje četiri godine.
Na jučerašnjim tribinama građane su najviše zanimala pitanja vezana uz komunalnu i cestovnu infrastrukturu na pojedinim dijelovima njihovih mjesnih odbora, a razgovaralo se i o uvođenju novih autobusnih linija na području grada, uređenju Osnovne škole „Antun Mihanović“ Područna škola u Malom Parizu, obnovi dječjih igrališta te postavljanju nadzornih kamera na kritičnim točkama u gradu na kojima se okupljaju delikventi i narušavaju javni red i mir. Gradonačelnik Mirko Duspara odgovorio je na sva pitanja te se svim sugrađanima zahvalio na svim sugestijama jer će na taj način naš grad postati još ugodnije mjesto za život.
Sljedeće tribine gradonačelnik će održati u utorak 4. travnja 2017. u 18,00 sati u MO „Naselje Andrija Hebrang“, a u 19.30 u MO „Josip Juraj Strossmayer“.
Prilog:
- Prezentacija Mjesnog odbora Mali Pariz (pdf)
- Prezentacija Mjesnog odbora dr.Ante Starčević (pdf)



