Nedjelja, 21. lipnja, pretvorila je Slavonski Brod u veliku pozornicu na otvorenom. Povodom Svjetskog dana glazbe, šest gradskih lokacija – od Korza i Trga Cipelić do Keja uz rijeku Savu i Platoa ispred Kazališno-koncertne dvorane Ivana Brlić-Mažuranić – ugostilo je niz glazbenih izvođača, a besplatan ulaz osigurao je da glazba toga dana stvarno bude za sve.
Od jutarnjih nastupa pa sve do kasne večeri, Brođani i njihovi gosti uživali su u raznolikim žanrovima i atmosferama – od limene glazbe i kantautorskih izvedbi do jedinstvenog koncerta u gradskom prijevozu. Vrhunac dana bio je večernji nastup Mire Ungara & Superstary banda s programom The Golden Sixties Revival, u sklopu 37. Brodskog glazbenog ljeta na kojem je nazočila i zamjenica gradonačelnika Marina Martić Puača.
Još jedan dokaz da Slavonski Brod zna proslaviti glazbu onako kako ona to zaslužuje – na ulici, zajedno, i bez ulaznice.

