fbpx
Ispis
Kategorija: Vijesti

U petak, 11. travnja, u Crkvi Presvetog Trojstva održan je tradicionalni korizmeni koncert u izvedbi renomiranog Ansambla narodnih plesova i pjesama Hrvatske – LADO. Koncert je započeo u 19:30 sati, a crkveni prostor ispunili su brojni građani koji su uživali u bogatom glazbenom programu nadahnutom korizmenom i sakralnom baštinom.

Ovaj kulturni događaj organiziran je u suradnji Grada Slavonskog Broda, Kazališno-koncertne dvorane Ivana Brlić-Mažuranić te Ministarstva kulture i medija Republike Hrvatske. Koncertu je prisustvovao i gradonačelnik Mirko Duspara.

Ulaz na koncert bio je slobodan za sve posjetitelje, a odziv građana još je jednom pokazao koliko Slavonski Brod cijeni i podržava vrhunske kulturne sadržaje.