
Zahvalivši se mladim i samozatajnim sugrađanima na iskazanoj hrabrosti i požrtvovnosti u spašavanju života Martinine sestre Sare, gradonačelnik Duspara istaknuo je da njihova odvažna gesta koja je prije tri tjedna odjeknula u medijima neće biti zaboravljena i da će oboje biti pozvani na Božićni koncert na kojem će i ove godine biti iskazana počast i zahvalnost zaslužnim Brođanima. Čestitajući u ime svih sugrađana na odvažnosti i plemenitosti gradonačelnik im je uručio i skromne poklone.
U spontanom i ugodnom razgovoru mladi junaci ove dramatične životne priče sa sretnim svršetkom nisu mogli skriti ugodno iznenađenje prijemom u Gradskoj vijećnici.
Djeca koja se igraju u prostranom dvorištu stambene zgrade u Zrinskoj 87 više neće morati strahovati zbog opasnosti od bunara čiji je poklopac trajno zatvoren, a Grad će stanarima nastojati omogućiti da vodu za polijevanje vrtova dobivaju pomoću crpki.
