Članci

Pravo na potporu za novorođenu djecu

 Trebala bih informaciju, da li i dijete (novorođenče) koje živi na selu dobiva novčanu potporu grada Broda? Radi se o selu Poljanci.

Hvala unaprijed!


ODGOVOR: 29. lipnja 2010.

Slijedom upita koji ste nam uputili elektronskom poštom, upućujemo Vam slijedeći odgovor:

Grad Slavonski Brod temeljem Odluke o socijalnoj skrbi isplaćuje jednokratne novčane pomoći za novorođenčad.

 

Uvjeti za ostvarivanje na potporu propisani su čl. 13 a. ove Odluke:

 

(1)   Pravo na jednokratnu novčanu pomoć za novorođenče  ostvaruju roditelji novorođenog djeteta s prijavljenim prebivalištem na području grada Slavonskog Broda, najmanje godinu dana od rođenja djeteta


 





PLAĆANJE GRADSKIH RAČUNA BEZ NAKNADE
U poslovnicama Gradske blagajne mogu se platiti i svi ostali računi uz naknadu od 2,00 kune po uplatnici

Radno vrijeme Gradskih blagajni:
-
Trg Ivane Brlić-Mažuranić 7a (Korzo) Ponedjeljak - Petak  07:30-18:30, Subota  08:00-12:00
- Horvatova (Tržnica) Ponedjeljak - Subota  07:00-13:00

Nalazite se ovdje: Naslovnica