Ostale vijesti

Održan prijem za nagrađene učenike Glazbene škole Slavonski Brod

IMG 8933 resizeZamjenik gradonačelnika Hrvoje Andrić danas je održao prijem za učenike Glazbene škole Slavonski Brod koji su u školskoj godini 2017./2018. osvojili značajne nagrade i priznanja. Naime, učenici Glazbene škole su tijekom protekle školske godine sudjelovali na 12 natjecanja i osvojili ukupno 30 nagrada i priznanja. 

Na prijem u Velikoj vijećnici došli su predstavnici nagrađenih učenika, njih ukupno 12: Elena Wachtler, Katarina Aračić, Lana Ćato, Lara Smolić, Marko Nosić, Josip Matanović, Nikola Vincek, Elza Lakušić, Ana Vojtkuf Peranović, Josip Gregurić, Bono Peić i Lukas Virkes u pratnji nastavnika i ravnateljice Glazbene škole Mirele Jagodić.
Zamjenik gradonačelnika čestitao im je na postignutom uspjehu te im je poželio puno uspjeha i u daljnjem školovanju.

Postignuti rezultati učenike Glazbene škole Slavonski Brod u školskoj godini 2017./2018.:

 

7. hrvatsko natjecanje iz Povijesti glazbe – BJELOVAR 2017.

ELENA WACHTLER - PRVA NAGRADA
ERIKA WACHTLER - TREĆA NAGRADA
KATARINA ARAČIĆ - PRIZNANJE
LANA ĆATO - PRIZNANJE
MISLAV DOKUZOVIĆ - PRIZNANJE
- nastavnica: Mirta Špoljarić, prof.

 Natjecanje zborova i vokalnih sastava – Festival glazbe - ZAGREB 2017. 

Zbor SGŠ (učenici osnovne i srednje glazbene škole) u sklopu HPD-a „Davor“ –
SREBRNA DIPLOMA
- nastavnik: Karlo Đurić, mag. mus.

4. Međunarodno natjecanje mladih glazbenika EMONA 2018. 

- disciplina: FLAUTA - 2. KATEGORIJA
ELZA LAKUŠIĆ - SREBRNA PLAKETA
- uz klavir: Frano Fabris, mag. mus.
- nastavnica: Maja Fabris, mag. mus.

- disciplina: FLAUTA - 1. KATEGORIJA
ANA VOJTKUF PERANOVIĆ - SREBRNA PLAKETA
- uz klavir: Frano Fabris, mag. mus.
- nastavnica: Maja Fabris, mag. mus.

Međunarodno natjecanje mladih glazbenika Sonus op. 4 

- disciplina: SOLFEGGIO - MINI KATEGORIJA
ZARA ANDRIĆ - PRVA NAGRADA
JAKOV BENIĆ - DRUGA NAGRADA
LUKAS VIRKES - TREĆA NAGRADA
BONO PEIĆ - TREĆA NAGRADA
- nastavnica: Daria Tamara Rac, prof.

- disciplina: SOLFEGGIO – IV. KATEGORIJA

ERIKA WACHTLER - PRIZNANJE
- nastavnica: Irena Šimičić, prof.

- disciplina: KLAVIR – II. KATEGORIJA
JOSIP GREGURIĆ - TREĆA NAGRADA
- nastavnica: Zdravka Tekić-Dadić, prof.

24. međunarodno natjecanje MLADI VIRTUOZI, ZAGREB 2018., klavir

- disciplina: KLAVIR – II. KATEGORIJA

JOSIP GREGURIĆ - TREĆA NAGRADA
- nastavnica: Zdravka Tekić-Dadić, prof.

Državno natjecanje učenika osnovnih glazbenih škola „MLADI PADOVEC“

- III. disciplina (klavir/harmonika) – III. KATEGORIJA
LARA SMOLIĆ - PRVA NAGRADA
- nastavnica: Anita Krajnović, prof.

- III. disciplina – I. KATEGORIJA
KASIJAN KRISTIĆ - DRUGA NAGRADA
- nastavnik: Andrej Šeper, mag. mus.

- I. disciplina (flauta, klarinet, saksofon) – III. KATEGORIJA
ELZA LAKUŠIĆ - PRVA NAGRADA
- I. disciplina – II. KATEGORIJA
ANA VOJTKUF PERANOVIĆ - DRUGA NAGRADA
- uz klavir: Frano Fabris, mag. mus.
- nastavnica: Maja Fabris, mag. mus. 

56. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa - REGIONALNO NATJECANJE

- disciplina: HARMONIKA, III. KATEGORIJA 
LARA SMOLIĆ - TREĆA NAGRADA
- nastavnica: Anita Krajnović, prof.

- disciplina: FLAUTA, III. KATEGORIJA 
ELZA LAKUŠIĆ - DRUGA NAGRADA
- uz klavir: Frano Fabris, mag. mus.
- nastavnica: Maja Fabris, mag. mus.

- disciplina: FLAUTA, II. KATEGORIJA 
ANA VOJTKUF PERANOVIĆ - DRUGA NAGRADA
- uz klavir: Frano Fabris, mag. mus.
- nastavnica: Maja Fabris, mag. mus.

5. međunarodno natjecanje tamburaša solista i komornih sastava – TAMBURA INSTRUMENTAL FESTIVAL

-disciplina Bisernica, 2.K - KATEGORIJA
MARKO NOSIĆ – DRUGA NAGRADA
- uz klavir: Ivana Bušić, mag. mus.
- nastavnik: Dalibor Timarac, mag. mus.

-disciplina Bisernica, 3.K - KATEGORIJA
NIKOLA VINCEK – TREĆA NAGRADA
- uz klavir: Ivana Bušić, mag. mus.
- nastavnica: Gorana Jagarinec, prof.

-disciplina Brač, 1.K - KATEGORIJA
JOSIP MATANOVIĆ – PRVA NAGRADA
- uz klavir: Ivana Bušić, mag. mus.
- nastavnica: Gorana Jagarinec, prof.

6. Međužupanijsko natjecanje klavirista - VIROVITIČKA KLAVIRIJADA

- disciplina: KLAVIR, TREĆA KATEGORIJA
JOSIP GREGURIĆ – PRVA NAGRADA
- nastavnica: Zdravka Tekić-Dadić, prof.

23. međunarodno natjecanje mladih glazbenika DALEKI AKORDI

- disciplina: PJEVANJE, I. KATEGORIJA
SANDRA BÖHM – TREĆA NAGRADA
LANA ĆATO – PRIZNANJE
- uz klavir: Andrej Šeper, mag. mus.
- nastavnica: Tihana Havelka Tudaković, mag. mus.

Međunarodno natjecanje pijanista – „MEMORIJAL JURICA MURAI“

- disciplina: KLAVIR, B - KATEGORIJA
JOSIP GREGURIĆ – TREĆA NAGRADA
- nastavnica: Zdravka Tekić-Dadić, prof.

43. međunarodni susret harmonikaša – PULA 2018.

- disciplina: HARMONIKA, C2 - KATEGORIJA
LARA SMOLIĆ - PRVA NAGRADA
- nastavnica: Anita Krajnović, prof





PLAĆANJE GRADSKIH RAČUNA BEZ NAKNADE
U poslovnicama Gradske blagajne mogu se platiti i svi ostali računi uz naknadu od 2,00 kune po uplatnici

Radno vrijeme Gradskih blagajni:
-
Trg Ivane Brlić-Mažuranić 7a (Korzo) Ponedjeljak - Petak  07:30-18:30, Subota  08:00-12:00
- Horvatova (Tržnica) Ponedjeljak - Subota  07:00-13:00

Nalazite se ovdje: Naslovnica Ostale vijesti Održan prijem za nagrađene učenike Glazbene škole Slavonski Brod

Podaci o predmetu u digitalnoj pisarnici

Status vašeg predmeta možete provjeriti unosom korisničkog pina (koji ste dobili u pisarnici Gradske uprave) na sljedeći način:

E-mail:
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.


Upute:
U polje Subject/Predmet unesite korisnički pin. Područje za sadržaj ostavite prazno.